Sylwester w Toruniu – poradnik

Sylwester w Toruniu to niezapomniane wspomnienia na długi czas. Sylwestrowa kolacja degustacyjna, sauna, noworoczny upominek dla każdego oraz inne atrakcje. Koniecznie zapoznaj się z ofertą.

Gdzie spędzić zabawę sylwestrową?

Co roku każdy z niecierpliwością czeka na sylwestrową noc i powitanie przyszłego nowego roku. Jest to okazja do świętowania, spędzenia czasu ze znajomymi, zabawy i radości. Ten wyjątkowy czas, warto więc spędzić w wyjątkowy sposób. W końcu nie bez powodu mówi się „Jaki Sylwester, taki cały przyszły rok”.

Wiele osób wynajmuje domek w Zakopanym lub jedzie nad morze. Dlaczego by w tym roku nie pojechać do innego miasta? Odwiedź Toruń, nadwiślańskie miasto i poznaj jego moc atrakcji. Jeśli przyjedziesz odpowiednio wcześniej, możesz zwiedzić wiele ciekawych miejsc takich jak Obserwatorium Astronomiczne UMK, Tuba Dei, panoramę nadwiślańską, zamki i muzea Toruńskie. Kiedy natomiast nadejdzie sylwestrowy wieczór, zapraszany do hotelu Eter, gdzie spędzisz całą noc bawiąc się ze swoimi przyjaciółmi!

Sylwester w hotelu Eter

Sylwester w hotelu Eter to idealne miejsce na powitanie nowego roku. Pakiet sylwestrowy obejmuje pobyt w hotelu w dniach 30 grudnia – 1 stycznia, jeśli jednak będziesz chciał/a zostać dłużej, możesz wydłużyć swój pobyt i zostać nawet kilka dni więcej w mieście Kopernika. Po hucznej imprezie warto przecież odpocząć i na spokojnie wrócić do swojego domu.

W hotelu będzie czekać na Ciebie m.in. kolacja degustacyjna oraz późniejsze posiłki w formie bufetu. Gwarantujemy również „Happy Hours” w Lobby Barze. A podczas swojego pobytu będziesz mieć dostęp do Strefy Relaksu, czyli sauny suchej oraz foteli do masażu, gdzie możesz odpocząć i nabrać sił. Zapewniamy również dostęp do sali bilardowej, w której możecie pograć i miło spędzić czas.

Pamiętaj o wcześniejszym uiszczeniu należności po rezerwacji miejsca w hotelu. Jeżeli jednak planujesz przyjechać z całą rodziną, oferujemy pobyt dzieci do 6 roku życia, zupełnie za darmo!

Atrakcje na sylwestrową noc

Toruńska agenda kulturalna, przygotowała również wiele atrakcji dla swoich mieszkańców. Oczywiście mile widziane są również osoby odwiedzające miasto Kopernika. Na rynku staromiejskim odbędą się koncerty i zabawy. Zagrają słynne gwiazdy i popularni piosenkarze. Nie zabraknie również straussowskich przebojów oraz integracyjnych tańców.

Baw się wśród wyjątkowych aranżacji przy stylowej muzyce, a my sprawimy, że ten wyjątkowy wieczór pozostanie na długo w Twojej pamięci. Za rok z pewnością będziesz ponownie chciał/a spędzić sylwester w Toruniu!